معرفی محصولات

همه چیز درباره دستگاه وکیوم مردانه

یکی از اساسی ترین ارکان زندگی زناشویی رابطه جنسی سالم و لذت بخش می باشد. هر گونه اختلال در رابطه ی جنسی می تواند پایه های یک زندگی را هدف قرار داده و موجب فروپاشی آن شود. یکی از مهمترین مشکلاتی که ممکن است آقایان در رابطه جنسی با آن مواجه باشند، اختلال نعوظ می باشد. در این مقاله قصد داریم به تعریف صحیح این اختلال، و دستگاه وکیوم مردانه  که یکی از مهم ترین ابزارها در جهت رفع این مشکل می باشد بپردازیم. پس با ما همراه باشید.
دستگاه وکیوم مردانه - رابطه جنسی - اختلال نعوظ

نعوظ چیست؟ و اختلال نعوظ شامل چه حالتی می باشد؟


نعوظ یا erection شامل فرایندی است که در نهایت سبب  بزرگ و سفت شدن آلت تناسلی آقایان می شود. این حالت برای  برقراری صحیح و لذت بخش رابطه جنسی ضروری می باشد. یکی از مهم ترین بخش ها در این مکانیسم این می باشد که بافت های اسفنجی مملو از خون شده و به سفتی آلت جنسی مرد منجر می گردد. اختلال نعوظ در واقع به حالتی اطلاق می گردد که شخص توانایی نعوظ یا پایدار نگهداشتن آن را ندارد؛ لذا فرد دچار استرس و اضطراب شده و میزان اعتماد بنفس وی به شدت تقلیل می یابد و در نهایت می تواند سبب مشکلات عدیده ای نظیر پرخاشگری و یا کاهش میل جنسی گردد. بنابراین درمان به موقع این اختلال امری ضروری می باشد.

دستگاه وکیوم مردانه  روشی غیرتهاجمی و در دسترس
یکی از نخستین درمان های غیر تهاجمی که توسط پزشک به فرد مبتلا به اختلال نعوظ تجویز می شود،  استفاده از دستگاه وکیوم مردانه  می باشد این دستگاه شارژی بوده و بهتر است چند ساعت قبل از شروع رابطه جنسی آن را شارژ نمایید؛ سپس درپوش آن را برداشته و آلت را در آن قرار دهید.
مکش دستگاه سبب افزایش سایز و نعوظ می گردد.

 مزایای استفاده از دستگاه وکیوم مردانه

1. اکثر آقایان از اندازه و سایز آلت خود رضایت ندارند و همواره احساس سرخوردگی می کنند.  اولین مزیت استفاده از دستگاه وکیوم مردانه  قابلیت آن برای افزایش سایز و خشنودی آقایان از افزایش سایز می باشد.
2. دومین مزیت استفاده از دستگاه وکیوم مردانه  ارتقا میل جنسی آن ها می باشد و عموما افراد با به کارگیری این دستگاه دارای شور و اشتیاق بسیار بالاتری نسبت به گذشته می گردند.
3.  حس خوشایند نعوظ و بهبود رابطه جنسی
دستگاه وکیوم مردانه  سبب افزایش خون رسانی به سلول های آلت شده و سبب بروز نعوظ رضایت بخش برای فرد می گردد.
4. نسبت به سایر روش های درمانی ( نظیر جراحی  و ….) مقرون به صرفه و در دسترس همگان می باشد.
5. نعوظ ایجاد شده همانند نعوظ طبیعی بدن انسان می باشد. به علاوه اینکه مسبب عوارض جانبی برای فرد نمی باشد.

 پیش از به کارگیری دستگاه وکیوم مردانه به این نکات توجه کنید:
1. اگر تحت درمان برای بیماری های دیگر هستید و پزشک معالج برای شما داروهای رقیق کننده خون را تجویز کرده است، استفاده از دستگاه وکیوم مردانه می تواند برای شما خطر آفرین باشد. لذا حتما با پزشک مشورت کنید.
2. اگر دچار بیماری هایی نظیر کم خونی و… هستید ممکن است استفاده از این دستگاه شما را مستعد خونریزی زیاد یا اختلالاتی نظیر لخته شدن خون کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *