دانستنیهای آقایان

نقاط تحریک پذیر مردان

آیا شما درباره نقاط تحریک پذیر در مردان اطلاعات کافی دارید؟ نقاط تحریک پذیر در مرد نقاط حساسی هستند که لمس آنها در زمان عشق بازی  باعث تحریک  و برقراری  رابطه جنسی لذت بخش برای مرد می شود. شناخت نقاط حساس بدن مرد توسط همسرش کمک می کند تا با تحریک  و لمس آنها، لذت بیشتری از برقراری رابطه جنسی ببرند.

در طول زندگی زناشویی هر یک از طرفین با دانستن نقاط تحریک پذیر بدن همسر خود می توانند  جهت برقراری رابطه جنسی کامل و لذت بخش از آنها کمک بگیرند. در برخی از نقاط بدن سلول های عصبی بیشتر وجود دارد، در نتیجه حساسیت بیشتری نسبت به تحریک دارند.

لمس نقاط تحریک پذیر در مردان توسط خانم باعث می شود تا مرد ابراز رضایت جنسی بیشتری داشته باشد. اگر قبل از دخول و در طول عشق بازی، آلت تناسلی توسط خانم تحریک شود،  میزان برانگیختگی مرد بیشتر خواهد شد و لذت بیشتری از رابطه جنسی تجربه می کنند.

نقاط تحریک پذیر در مرد

 

نقاط تحریک پذیر در مردان

نقطه F یا فرنولوم:

در زیر آلت تناسلی مردان نقطه ای وجود دارد که محل اتصال نوک آلت به محور آلت می باشد که به آن فرنولوم می گویند. قوی ترین نقطه تحریک مردان همین نقطه می باشد زیرا دارای سلول های عصبی زیادی است. این نقطه با کلیتوریس در خانم ها از نظر میزان لذت بخشی مقایسه می شود. لمس و نوازش و یا تحریک دهانی این نقطه باعث ایجاد حس خوبی در مرد می شود و او را برای داشتن رابطه جنسی  پر هیجان آماده می کند.

بیضه ها:

لمس و نوازش بیضه ها باعث تحریک مردان می شود زیرا سلول های عصبی زیادی در بیضه ها وجود دارد.

نقطه P یا پرینیوم:

بخش میانی بین مقعد و آلت تناسلی را پرینیوم می گویند. در زمان لمس این نقطه مراقب باشید که به پروستات فشاری وارد نشود. زمانی که تحریک پذیری در مرد نزدیک است، با لمس این نقطه موجب می شوید تا همسرتان  لذت وافری از رابطه زناشویی ببرد.

لب و دهان:

لب های مردان به لمس، نوازش، فشار و گرما خیلی حساس می باشند. بوسیدن لب های مردان باعث تولید هورمون آکسی توسین می شود که موجب افزایش میل جنسی می گردد. هورمون آکسی توسین را هورمون عشق می گویند. بوسیدن لبهای همسرتان موجب افزایش رابطه عاطفی بین شما نیز خواهد شد.

ناحیه داخل ران:

کشاله ران بخشی حساس در بدن مرد است که توجه زیادی به آن نمی شود. با لمس و نوازش این قسمت باعث افزایش میل جنسی همسرتان می شوید.  بوسیدن این قسمت از بدن همسر، باعث افزایش لذت جنسی مرد می شود.

گردن:

نوازش گردن مرد به اندازه خانم ها موجب تحریک نمی شود ولی جزء مناطق حساس بدن مرد می باشد. با لمس گردن شوهرتان باعث برانگیختگی جنسی و آمادگی او برای یک رابطه جنسی  لذت بخش می شوید.

نوک سینه ها:

نوک سینه مردان همانند نوک سینه زنان باعث تحریک جنسی می شود.

زیر بغل:

لمس و نوازش زیر بغل مردان همراه با بوسیدن موجب برانگیختگی جنسی به میزان بالایی می شود.

گوش ها:

روی گوش ها گیرنده های عصبی زیادی وجود دارد که لمس آنها موجب ارگاسم می شود. نوازش گوش ها کمک می کند تا مرد به میزان بالایی از برانگیختگی برسد و لذت جنسی زیادی تجربه کند.

نقاط تحریک پذیر در مرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *