عمومی

راه و روش های افزایش اندازه آلت تناسلی

اندازه آلت تناسلی یک موضوع حساس است و طبق یک تخمین ، 30 درصد از مردان از سایز آلت تناسلی خود راضی نیستند. برخی از
محصولات در بازار وجود دارند که ادعا می کنند سایز آلت تناسلی را افزایش می دهند. و در حالی که برخی از آنها ممکن است آنچه را که
ادعا می کنند انجام دهند ، برخی دیگر خطرناک هستند و باید از آنها اجتناب شود.

اندازه آلت تناسلی - سایز آلت تناسلی -

روش های موثر بزرگ کردن سایز آلت تناسلی

در حالی که این روش ها ممکن است تغییرات دائمی در اندازه آلت تناسلی ایجاد نکنند ، اما می توانند به طور موقت کمک کنند ، یا حداقل توهم یک آلت تناسلی بزرگتر را ایجاد کنند.

  1. پمپ ها (وکیوم مردانه )

Jessica Yih MD ، متخصص ارولوژیست متخصص در بهداشت جنسی مردان در مرکز پزشکی وکسنر دانشگاه ایالتی اوهایو می گوید: پمپ های خلاء می توانند به افزایش مقدار خون در هنگام نعوظ کمک کنند. این می تواند به طور موقت سایز آلت تناسلی شما در هنگام نعوظ را افزایش دهد.

Yih می گوید که معمولاً از پمپ ها به همراه حلقه آلت تناسلی استفاده می شود. حلقه های آلت تناسلی در اطراف قاعده آلت تناسلی قرار می گیرند تا خون را در طول نعوظ بیشتر در آلت تناسلی نگه دارند. پمپ ها به طور دائم آلت تناسلی شما را بزرگتر نمی کنند.

  1. قرص

اگر از اختلال نعوظ رنج می برید ، داروها می توانند به شما کمک کنند. آنها اندازه آلت تناسلی شما را افزایش نمی دهند ، اما ممکن است به جریان خون در آلت تناسلی شما کمک کند. سه مورد از این داروها عبارتند از:

ویاگرا

سیالیس

لویترا

. تغییرات زیبایی

چند تغییر دیگر نیز وجود دارد که ممکن است باعث بزرگتر نشان دادن سایز آلت تناسلی شما شود. Judson Brandeis ، MD ، متخصص
اورولوژی ، می گوید: یک راه حل ساده کوتاه کردن موهای ناحیه تناسلی است. علاوه بر این ، اگر اضافه وزن دارید ، کاهش وزن می تواند
اندازه آلت تناسلی شما را بزرگتر نشان دهد. “اگر چربی قابل توجهی در ناحیه زیر شکم دارید ، که به آن پد چربی فوق حفره ای نیز می گویند ، این می تواند بخشی از آلت تناسلی شما را بپوشاند و کوتاه تر به نظر برسد. کاهش وزن می تواند به” کشف “آلت تناسلی و افزایش این طول کمک کند.”

حتی اگر فکر می کنید سایز آلت تناسلی شما کوچکتر از انتظار شما است ، به احتمال زیاد در واقع در محدوده سایز طبیعی قرار دارد.
اگر نگران اندازه آلت تناسلی خود هستید ، به پزشک مراقبت های اولیه یا اورولوژیست مراجعه کنید تا در مورد گزینه های موجود برای شما صحبت کند.

 

 

مطالب مرتبط:

زودانزالی چیست؟( علائم، علت ها)

اختلال نعوظ چیست؟(علت، روش های درمانی)

2 نظر در “راه و روش های افزایش اندازه آلت تناسلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *