دانستنیهای بانوان, معرفی محصولات

بررسی مزایا و کاربردهای قرص لیدی آرا بانوان

بی میلی جنسی

امروزه دلایل زیادی برای وجود اختلافات بین زوج ها وجود دارد. بسیاری از این اختلافات مادی یا اخلاقی بوده و درمان آنها با معاینات پزشکی ممکن نیست. اما برخی مشکلات نیز قابل درمان است. یکی از این مشکلات قابل درمان وجود بی میلی جنسی در زنان می باشد. زنی که با این مشکل مواجه است علاقه ای به برقراری رابطه جنسی نداشته و همین مسئله باعث سردی مرد و کاهش علاقه او خواهد شد. یکی از راه های افزایش میل جنسی درخانم ها استفاده از قرص لیدی آرا بانوان می باشد. با مصرف این قرص متابولیسم بدن شما افزایش یافته و روند توزیع جریان خون در ناحیه تناسلی شما تسریع می شود. این موارد باعث افزایش هورمون های جنسی در خون شده و میل شدیدی برای رابطه جنسی در شما ایجاد خواهد کرد.

مزایای استفاده از قرص لیدی آرا بانوان:

قرص لیدی آرا مزایا و کاربردهای فراوانی در بهبود مشکلات جنسی دارد. در این قسمت از محتوا به معرفی مهمترین مزایای آن خواهیم پرداخت.

  • افزایش میل جنسی: همانطور که گفته شد این دارو یک محرک جنسی قوی بوده و مصرف آن قبل از رابطه سردی جنسی شما برطرف کرده و باعث برانگیختگی جنسی شما خواهد شد.
  • تنظیم زمان عادت ماهانه: بسیاری از بانوان با مشکل اختلال در عادت ماهانه مواجه هستند. قرص لیدی آرا بانوان با تنظیم سطح هورمون های شما، باعث تنظیم عادت ماهانه شده و میزان خونریزی شما در آن زمان را نیز کنترل خواهد کرد.
  • افزایش میل جنسی در یائسگی: بسیاری از زنان، پس از یائسگی میل جنسی خود را از دست می دهند. استفاده هفتگی 2 عدد از این قرص به افزایش تحریک جنسی در زنان یائسه کمک می کند.
  • افزایش ترشحات واژن: این قرص با ترکیباتی موثر باعث افزایش ترشحات واژن شده و میل مرد را برای برقراری رابطه با زن افزایش می دهد. از طرفی این افزایش ترشح باعث کیفیت رابطه شده و دخول را آسان تر می کند.

روش استفاده از لیدی آرا:

برای استفاده از قرص لیدی آرا بانوان لازم است 15 دقیقه قبل از رابطه، یک عدد از این قرص را مصرف نمایید. با گذشت زمانی کوتاه، تولید هورمون های جنسی در بدن  شما افزایش یافته و میل شدیدی برای برقراری رابطه احساس خواهید کرد. لازم به ذکر است که باید از مصرف بیش از 2 قرص در هفته اجتناب کنید.

موارد منع مصرف قرص لیدی آرا بانوان:

قرص لیدی آرا بانوان عوارض خاصی ندارد اما به هر حال به دلیل افزایش متابولیسم و جریان خون در بدن، مصرف آن برای زنان باردار و شیرده ممنوع شده است. از طرفی اگر دچار عارضه قلبی هستید نیز باید از مصرف این قرص خودداری کنید یا حتما قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *